Перевірити автомобіль по Держ.номеру або VIN
Про нас

Ласкаво просимо на Carma - сайт, присвячений історії автомобілів! Ми зібрали для вас найцікавішу та найважливішу інформацію про автомобілі з українських та закордоних торгівельних майданчиків.

Наша команда експертів збирає, досліджує та аналізує дані про автомобільну історію з різних джерел, щоб дати вам можливість побачити багато деталей, які були зкриті продавцем.

Carma - це місце, де ви зможете знайти відповіді на свої запитання про історію свого авто та побачити, що саме змінювалося з часом. Ми раді бути вашим провідником у світі історії вашого авто!

Публічна оферта

Шановні клієнти!

Компанія Carma пропонує послуги зі збереження конфіденційної інформації про авто власника. Наша компанія забезпечує повну конфіденційність та захист особистої інформації наших клієнтів.
Наші послуги включають, VIN, пробіг, номерний знак, модель та іншу інформацію. Ми забезпечуємо надійний захист інформації та нерозголошення її третім особам.

Для користування нашими послугами необхідно зареєструватися на нашому сайті, для цього напишіть нам [email protected] . Після цього, ви матимите можливість зберегти конфіденційність вашої інформації зробивши внесок задля підтримання роботи проєкту у вигляді 60$. У будь-якому разі, коли послуга не була виконана, наприклад: помилка у написані VIN'а, авто відсутнє у базі і так далі - гроші будуть повернені. Для цього також напишіть нам на пошту.
Дякуємо за вибір нашої компанії! Ми завжди готові надати вам якісні послуги та гарантуємо повну конфіденційність та захист вашої інформації про автомобіль.
Контакти: [email protected]

Fop Info